17.12.2012

Fryzura lob

Fryzura lob czyli włosy sięgające do ramion, jest przedłużeniem fryzury bob. Nie wymaga codziennego modelowania szczotkami i przyrządami termicznymi jak w przypadku boba. 

Najmodniejsze odmiany loba to włosy potargane, których wymogiem jest odpowiednie cięcie. Końcówki powinny być lekko wycieniowane lub postrzępione. Grubsze włosy powinny być mocniej wycieniowane. Aby uzyskać lekkie fale i skręt należy użyć wałków, termoloków lub lokówki. Lob w wersji naturalnej nie wymaga stosowania środków do stylizacji włosów. Wygląda naturalnie i na włosach prostych i kręconych.  Włosy powinny być obcięte prosto jak i  również grzywka. Lob w wersji gładkiej najlepiej wygląda u pań z prostymi włosami, które są lśniące i się nie puszą. Do stylizacji potrzebna jest prostownica lub środki wygładzające i prostujące włosy.

Fryzura lob wygląda dobrze u kobiet w każdym wieku ponieważ odmładza rysy twarzy.  Nadaje się dla cienkich włosów; jako przejściowa fryzura przy zapuszczaniu; idealna dla odmiany fryzury bez większych zmian.


Lob w wersji gładkiej:

 

Lob w wersji potarganej:


Lob w wersji naturalnej:


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Miło mi będzie jeśli zajrzysz tutaj ponownie.
Serdecznie zapraszam! ;)
Nie zawsze komentuję, ale zawsze zaglądam na blogi komentujących i często do nich wracam jeśli mnie zainteresują.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...