12.01.2013

Przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Włosy które zagęszczą nasze dotychczasowe mogą być naturalne lub syntetyczne.
Włosy naturalne są odpowiednio przygotowywane do zabiegów chemicznych, termicznych i mechanicznych (naturalne włosy słowiańskie). Włosy syntetyczne tworzone są z włókien polimerowych, pod wpływem wysokich temperatur mogą się stopić i nie podlegają farbowaniu.

Wyróżnia się metody przedłużania i zagęszczania włosów:
  • Racoon,
  • Great Lenghts,
  • Monofibre - Dome.
Przedłużanie metodą Racoon pozwala na dowolne łączenie kolorów włosów,dlugści i wielkości oraz rozmieszczanie pasemek. Usługę można wykonać jako:
* przedłużanie - zwiększa się długość włosów (pełne),
* zagęszczanie - zwiększa się objętość włosów,
* tworzenie asymetrii, czyli nowej formy.

Za nim zabieg się rozpocznie należy przeprowadzić z klientką wywiad, ocenić jej obecny stan włosów i zapytać jakie ma oczekiwania.

Zagęszczanie.
Zwiększa objętość fryzury, nadaje się do rzadkich włosów. Do zagęszczania zakłada się mniej pasemek niż do przedłużania.

Przedłużanie.
Do tego zabiegu włosy muszą być zdrowe u nasady. Dzieli się je na 5 sekcji i w każdej z nich umieszcza sie odpowiednio pasemka. I sekcja to tylna część głowy. Do 1 cm naturalnych włosów nakłada się odpowiednią ilość pasemek w zależności od gęstości włosów. Do zakładania pojedynczych pasemek służy aplikator Racoon. Do tego zabiegu może być potrzebnych 150 - 200 pasemek. Zabieg trwa kilka godzin.

 Do pielęgnacji doczepionych pasemek przygotowano specjalną linię kosmetyków Racoon. Wzmacniają one strukturę włosów i nadają im blasku.  Z efektu przedłużonych włosów można cieszyć się  przez 3-4 miesiące, w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

Więcej o tej metodzie możecie zobaczyć i usłyszeć -->  Racoon. Jest dokładniej opowiedziane i pokazane jak ten zabieg wygląda. Możecie również wejść na stronę Racoon Polska.
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Miło mi będzie jeśli zajrzysz tutaj ponownie.
Serdecznie zapraszam! ;)
Nie zawsze komentuję, ale zawsze zaglądam na blogi komentujących i często do nich wracam jeśli mnie zainteresują.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...